Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

15 - 24/06/2018

Galeria
 • Solarium 2.0 to kontynuacja historii Tiny znanej z wydanej dwa lata temu EPki Karoliny Czarneckiej Córka. Tina wyjechała wtedy do Stolicy, żeby śnić swój wielkomiejski sen. Tym razem zaprasza do swojego pokoju na warszawskim Śródmieściu, gdzie można wysłuchać jej relację z wycieczki na planetę Solarium. Tina nie pojechała na Solarium metrem, ani nie odleciała statkiem kosmicznym, nie ruszyła się nawet z miejsca. Zbyt była podlaska i samotna, żeby nie wpaść w Króliczą Norę. Poobijana, z ręką na temblaku w końcu wróciła. Ten projekt to pamiątki, które ze sobą przywiozła: książeczka z Pierwszej Komunii, zbita lufka, gitara elektryczna, pastelowo-różowe majtki i kosmiczny pył.

  Karolina Czarnecka: Tina ciągle się bała, siedziała w łóżku z laptopem na kolanach przestraszona i samotna, to jej mówiłam weź się dziewczyno w życiu tylko smutkami samymi nie zajmuj, bo będziesz wtedy po pierwsze mało atrakcyjna, a po drugie znikniesz i przestaniesz być widoczna. Puszczałam jej takie filmiki, że wiecie, dziewczyna stoi w lesie naprzeciwko wilka, patrzą sobie w oczy przez długi czas, aż w końcu zaczynają na siebie biec, biegną, biegną i w końcu wpadają na siebie, aż się zderzają i wilk znika, bo to tylko projekcja była, i dziewczyna się uśmiecha, i jest happy end. No wiecie, bo przezwyciężyła lęki i jest wolna, i seksowna. Tylko Tina na taki filmik reagowała grymasem i mówiła, że ona chce być niewidoczna, a wilków się nie boi. Ale tak jej trułam i trułam, żeby się ruszyła, że w końcu w złości wyszła z łóżka, ale że na moją odpowiedzialność, krzyczała. No i teraz mam na smyczy, taką dużą larwę. Jak chcecie taką larwę zobaczyć, to zapraszam na nasz one woman musical.

 • Karolina Czarnecka

  Aktorka i wokalistka, absolwentka Wydziału Sztuki Lalkarskiej (oddział w Białymstoku) i Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Od 2014 r. związana z kabaretem Pożar w Burdelu. Laureatka nagrody specjalnej 17. Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „Pamiętajmy o Osieckiej”. Szerzej zaistniała w 2014 r. dzięki interpretacji utworu The Tiger Lillies Hera, koka, hasz, LSD. Występ, przygotowany na Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, zamieszczono w serwisie YouTube, gdzie został wyświetlony ponad 1,5 mln razy w ciągu tygodnia od jego publikacji.

 • klarnet kontrabasowy: Michał Górczyński
  instrumenty klawiszowe: Jacek Kita
  strona wizualna: Domi Grzybek
  przy mikrofonie, teksty, koncept: Karolina Czarnecka
  teksty: Michał Walczak