Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

15 - 24/06/2018

Polsko-syryjska wyprzedaż garażowa podczas Malta Festival Poznań 2017 / fot. Maciej Zakrzewski
GaleriaPolsko-syryjska wyprzedaż garażowa podczas Malta Festival Poznań 2017 / fot. Maciej Zakrzewski
 • Charytatywna wyprzedaż ciuchów, butów, książek, płyt, komiksów i wszelkich drobiazgów, które niepotrzebne jednym, mogą przydać się drugim. Zapraszamy do przejrzenia swoich szaf, pawlaczy i garaży! To dobra okazja, żeby dać nowe życie starym przedmiotom, i to w słusznej sprawie. Będą też rękodzieło, ciasta, lemoniada, koszulki, torby oraz bilety na spektakle i koncerty, którymi podzielą się artystki, wydawnictwa, restauratorzy i instytucje kultury.

  Sprzedając i/lub kupując wesprzesz mieszkańców Jemenu, których kraj jest od lat ogarnięty wojną. Wszystkie zebrane w ramach publicznej zbiórki środki zostaną wydane na leki i pomoc medyczną.

  Chcesz coś kupić? > Po prostu przyjdź!
  Masz coś do sprzedania? > Wyślij zgłoszenie na: garazowka.poznan@gmail.com
  Na zgłoszenia czekamy do 10 czerwca – liczba miejsc ograniczona!

  Wydarzenie współtworzą: From Poznań With Love, Stowarzyszenie Lepszy Świat, Humans of Aleppo, Wielkopolskie Stowarzyszenie Lokatorów, Malta Festival Poznań

  Wydarzenie w ramach cyklu: NOWACY: DALEKO-BLISKO
  Generator ponownie staje się tubą dla doświadczeń, jakie spotykają osoby i całe społeczeństwa zmuszone do migracji, pozbawione prawa do wytwarzania własnej lokalności. Opowieści o „skoku w wiarę” (balansującym często na granicy życia) i zderzaniu się z kolejnymi przeszkodami już u sąsiadów to okazja do przemyślenia polityki prowadzonej przez Unię Europejską, której jesteśmy częścią.