Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

15 - 24/06/2018

fot. Jagoda Waśko, Park(ing) Day 2016
Galeriafot. Jagoda Waśko, Park(ing) Day 2016
 • Prowadzisz knajpę, salon z usługami, sklepik, galerię? Robisz kulturę? Integrujesz sąsiadów? Zaparkuj siebie w mieście!

  Zamień na jeden dzień miejsce parkingowe przed swoim lokalem lub domem w kawiarniany ogródek, plac zabaw, bibliotekę, salon fryzjerski, scenę, pole golfowe, park. Daj się poznać przechodniom i sąsiadom, odmień swoją ulicę.

  Już po raz szósty Poznań obchodzi Park(ing) Day – międzynarodowe święto, w ramach którego mieszkańcy miast na całym świecie przekształcają miejsca parkingowe w przestrzenie dla ludzi.

  Zapraszamy restauracje, kawiarnie, instytucje kultury, organizacje pozarządowe, małe przedsiębiorstwa oraz mieszkańców i mieszkanki Śródmieścia.

  Jak dołączyć? Wyślij zgłoszenie na adres: zapisy@malta-festival.pl. Napisz w kilku zdaniach, co planujesz zrobić przed swoim lokalem. My zapewnimy miejsce parkingowe (we współpracy z Zarządem Dróg Miejskich) i pomożemy w promocji wydarzenia. Pierwsi chętni będą też mieli możliwość wypożyczenia naszych mobilnych mebli: ław, leżaków, trawiastych poduch, stołów.

  Na zgłoszenia czekamy do 28.08. Liczba miejsc ograniczona! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

  Akcja odbywa się w ramach organizowanego przez Miasto Poznań Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Inicjatorem akcji jest Malta Festival Poznań. Wydarzenie finansowane jest ze środków Urzędu Miasta Poznania.