Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

15 - 24/06/2018

 • Warsztaty ko-kreacyjne dla potencjalnych użytkowników instrumentu: „Narzędziownik dla miejsc – użytek z nieużytków”

  Szanowni użytkownicy niewykorzystanych przestrzeni i Ci, którzy chcieliby nimi zostać lub zachęcić innych! Serdecznie zapraszamy na warsztaty ko-kreacyjne testujące nowe narzędzie „Narzędziownik dla miejsc – użytek z nieużytków” ułatwiające działanie na rzecz mieszkańców Poznania i poznańskich przestrzeni. 

  „Narzędziownik dla miejsc” jest zestawem narzędzi do projektowania działań w różnej skali – od spotkań sąsiedzkich po wydarzenia o charakterze kulturalnym. Występuje w wersji papierowej (skróconej) i elektronicznej (rozbudowanej). Odbiorcami są osoby szukające wiedzy w zakresie narzędzi i procedur, a także inspiracji do podejmowania działań na rzecz otoczenia. Podane przykłady działań, które miały miejsce w Poznaniu zachęcają do podejmowania własnych inicjatyw, wskazują kolejne etapy planowania i realizacji działań oraz zwracają uwagę na istotne zagadnienia, które mogą utrudnić ich wdrażanie. 

  Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o kontakt: agnieszka_osipiuk@um.poznan.pl, natalia_madajczyk@um.poznan.pl. 

  Warsztaty prowadzi Artur Brzyski, trener i współautor Narzędziownika, a organizatorem spotkania jest Biuro Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta UMP.

  Zapraszamy na stronę projektu: narzedziownikdlamiejsc.pl

  Główny nadzór, realizację warsztatów, układ zawartości merytorycznej i graficzny oraz wydruk należał do Fundacji Malta, działającej na zlecenie i we współpracy z zespołem projektu REFILL (działającym w ramach Biura Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta Urzędu Miasta Poznania) oraz Lokalną Grupą Urbact.