Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

15 - 24/06/2018

Galeria
 • PRZEGLĄD 3 SPEKTAKLI FESTIWALOWYCH:

  Escola Secundária José Saramago (Mafra, Portugalia)
  Melodia zmiany

  To historia o pięciorgu nastolatków, którzy prowadzą zwyczajne życie, poza tym, że nie są akceptowani przez społeczeństwo przez to kim są i jakich dokonali wyborów. Allissa i Rachel oraz Richard i Emma żyją w małym mieście, którego mieszkańcy zupełnie ich odrzucili. Jak poradzą sobie z presją społeczeństwa?

  British International School Of Cracow (Kraków)
  Orzeł Eddie

  Spektakl opowiada historię niezwykłego i nieprawdopodobnego bohatera. Był sensacją brytyjskiego sportu na Igrzyskach Olimpijskich w Calgary w 1988 roku. Aż do teraz jest rekordzistą Wielkiej Brytanii w skokach narciarskich. Pamiętamy go przede wszystkim dzięki jego absurdalnie wyglądającym goglom i jeszcze bardziej niedorzecznemu tańcowi zwycięstwa.

  Nawet w szkole Eddie był obiektem drwin, ale jego rekord wciąż nie został pobity.

  Czy możesz w to uwierzyć? On wierzył! Ty też uwierzysz, gdy zobaczysz Orła w locie!

  Georg-Buchner-Gymnasium (Seelze, Niemcy)
  Spójrz na siebie

  W mediach społecznościowych wszyscy są idealni. Wszyscy pasują do aktualnych trendów i ideałów. Okłamują innych, ale także samych siebie, po to, żeby przykryć każdą najmniejszą słabość.

  Spektakl przygotowany przez George-Buchner-Gymnasium przedstawia kilka sytuacji, w których ludzie mówią zupełnie nie to, co mają na myśli, po to aby ustrzec się przed hejtem ze strony innych. Wreszcie jedna osoba decyduje się na życie w szczerości. Nie będzie nigdy kłamać i nie będzie też okłamywana. Czy to może się udać?