Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

15 - 24/06/2018

Galeria
  • Idea jest prosta – dwie sceny muzyczne a na nich: techno, house, electro, synth wave, post punk, podróże przez wizualizacje i taniec budujący wspólnotę.

    Flauta, czyli spokojne morze bez fal – takie, jakim powinno być dla przybywających do Europy uchodźców, ale też kolektyw, który zasłynął z organizacji mocnych, warszawskich imprez, z których cały zysk przekazywany jest organizacjom wspierającym uchodźców i uchodźczynie w obozach lub rodzinom koczującym na polskiej granicy w oczekiwaniu na azyl. Klimat Flauty tworzy wspólnotowe działanie i świeże spojrzenie na scenę muzyki elektronicznej. Formuła Flauty rozwija się z każdą imprezą i przyciąga coraz więcej osób, które tańcząc w słusznej sprawie, pomagają potrzebującym i wykluczonym. W ramach Generatora Malta kolektyw zagra w poznańskim klubie Schron. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc medyczną i leki dla mieszkańców Jemenu, których kraj jest ogarnięty wojną.

    w ramach cyklu: NOWACY: DALEKO-BLISKO
    Generator ponownie staje się tubą dla doświadczeń, jakie spotykają osoby i całe społeczeństwa zmuszone do migracji, pozbawione prawa do wytwarzania własnej lokalności. Opowieści o „skoku w wiarę” (balansującym często na granicy życia) i zderzaniu się z kolejnymi przeszkodami już u sąsiadów to okazja do przemyślenia polityki prowadzonej przez Unię Europejską, której jesteśmy częścią.

  • FLAUTA

    Warszawski kolektyw i cykl imprez benefitowych. Idea jest prosta – bawić się i tańczyć w słusznej sprawie. Imprezy odbywają się w skłocie Przychodnia, a dochód z bramki przekazywany jest organizacjom pomagającym uchodźczyniom i uchodźcom w obozach lub rodzinom koczującym na polskiej granicy w oczekiwaniu na azyl. Flauta to tworzenie w duchu DIY, muzyka elektroniczna, taniec, sitodruk na żywo; to oddolna inicjatywa budująca poczucie wspólnoty.