Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

15 - 24/06/2018

Stary Browar od początku swojego istnienia jest jednym z najważniejszych miejsc na kulturalnej mapie Poznania. Swoją siedzibę ma tu m.in. Fundacja Art Stations, której misją jest aktywowanie młodych ludzi poprzez sztukę. Program performatywny Fundacji Art Stations pod nazwą Stary Browar Nowy Taniec powstał w 2004 roku, czyniąc ze Studia Słodownia +3 w Starym Browarze pierwszą i wciąż jedyną w Polsce scenę konsekwentnie skupiającą się na prezentacji współczesnej poszukującej choreografii. 

Podczas festiwalu Malta 2016 w Starym Browarze zobaczymy odsłonę programu Stary Browar Nowy Taniec. Performatywno-taneczny program organizowany przez Art Station Foundation by Grażyna Kulczyk obchodzi jedenastą rocznicę obecności na Malta Festival Poznań.

---

Ze względu na nierówną nawierzchnię prowadzącą ze Starego Browaru do Galerii, dostęp do niej może być utrudniony. W środku znajdują się toaleta i windy.
Cały obiekt Starego Browaru jest wyposażony w windy i nie posiada żadnych progów uniemożliwiających osobom z niepełnosprawnościami dotarcie do danej części budynku.
Miejsca postojowe znajdują się na parkingu należącym do Starego Browaru, w Atrium na poziomie +3 i +4 oraz w Pasażu na poziomie -3, -2 oraz -1.