Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

15 - 24/06/2018

Pawilon to projekt kreujący nowy rodzaj przestrzeni publicznej. W tej przestrzeni kultura i edukacja będą czynnikami budowania nowych więzi społecznych i inicjatyw gospodarczych. Pawilon jest miejscem prezentacji różnorodnych form artystycznych, począwszy od spektakli dla dzieci, teatru tańca, projekcji filmowych przez koncerty, warsztaty, wystawy na prezentacji złożonych instalacji skończywszy. Jest to miejsce o bardzo dużym potencjale aranżacyjnym co sprawia, że cieszy się zainteresowaniem różnych organizatorów, skupiając wokół siebie cały przekrój publiczności. Organizatorem jest Galeria Miejska Arsenał.

---

Obiekt w pełni przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami. Usytuowany jest na poziomie 0. Nie posiada żadnych progów, uniemożliwiających osobom z ograniczoną zdolnością poruszania się wjazdu do budynku. Wyposażony w toaletę. Najbliższe miejsca postojowe znajdują się przy ul. Garbary i niedaleko ul. Łaziennej.