Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

15 - 24/06/2018

Rękodzieło, książki, płyty, zabawki, bilety na spektakle, koncerty, warsztaty kulinarne, bony na masaże, lekcje językowe i wiele innych pomysłów na świąteczne prezenty będzie można znaleźć podczas kolejnej Świątecznej Wyprzedaży Garażowej. Do 10 grudnia czekamy na tych, którzy zechcą zaangażować się w akcję i przekazać coś od siebie.

Świąteczna Wyprzedaż Garażowa to inicjatywa dobrze znanej w mieście Poznańskiej Garażówki. Jej akcje mają na celu materialną pomoc dla uchodźców i uchodźczyń z różnych części świata ogarniętych wojną, dyktaturami, kryzysem humanitarnym. Tym razem wspólnie zbierać będziemy na rzecz uchodźców i uchodźczyń na wyspie Lesbos.

Tworzysz, prowadzisz warsztaty, oferujesz usługi i chcesz aktywnie wesprzeć garażówkę? Świetnie! Wciąż można przekazywać rzeczy, które będziemy sprzedawać podczas świątecznej wyprzedaży. Wystarczy, że do 10 grudnia napiszesz e-mail na adres: garazowka.poznan@gmail.com.

Wyprzedaż odbędzie się 15 grudnia w ramach 8. Studenckich Targów Sztuki w gmachu głównym Uniwersytetu Artystycznego (al. Marcinkowskiego 29) i potrwa od godziny 12:00 do 18:00.

Dołącz do garażówkowego wydarzenia na Facebooku: Świąteczna Wyprzedaż Garażowa

Świąteczna edycja Poznańskiej Garażowki (jak i każda poprzednia) ma pokazać, że wbrew politycznym uwarunkowaniom pamiętamy, czym jest solidarność, i że los mieszkańców obozów na Lesbos nie jest nam obojętny. To ludzie, którzy w przyszłości mogą z nami tworzyć, budować i kształtować naszą wspólną rzeczywistość.

Poznańską Garażówkę współtworzą: mieszkańcy i mieszkanki Poznania, Stowarzyszenie Lepszy Świat, Humans of Aleppo, Fundacja Malta.