Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

15 - 24/06/2018

fot. M. Zakrzewski
Galeriafot. M. Zakrzewski

Jeśli lubisz działać, rozwijać się, roznosi cię energia i kreatywność, a ponadto ciągnie cię do sztuki – tak, to znaczy, że ten wolontariat jest dla Ciebie. Ogłaszamy nabór dla tych, którzy razem z nami współtworzyć będą największe kulturalne wydarzenie w Poznaniu!

Wyjątkowe przeżycia, cenne doświadczenia, piękne przyjaźnie, inspirujące chwile i unikalne umiejętności. Tego na pewno nie zabraknie podczas pracy wolontariackiej z zespołem Malty.

Szukamy osób, które będą chciały wesprzeć nasze działania podczas 28. Malta Festival Poznań. W tym roku wspólnie z belgijskim kolektywem Needcompany „skoczymy w wiarę” – podejmiemy refleksję nad sferą duchową współczesnego świata, spojrzymy w nieznane oraz zastanowimy się nad pojęciami ufności i nieufności.

Potrzebujemy pomocy w działach:
– komunikacja i promocja,
– biuro obsługi widza,
– biuro festiwalowe,
– biuro prasowe,
– Generator Malta.

Możecie liczyć też na nasze wsparcie – będziemy Wam towarzyszyć w podróży przez festiwal. Aby zgłosić się na wolontariat, należy do 11 maja wypełnić formularz dostępny TUTAJ. Po zakończeniu rekrutacji zaprosimy na spotkanie, którego termin podamy mailowo.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji dotyczących wolontariatu, napisz do nas na Facebooku lub na adres e-mail: office@malta-festival.pl.