Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

15 - 24/06/2018

Już po raz drugi partnerem Malty będzie Dekoma – jedna z największych w tej części Europy firm tworzących własne kolekcje tkanin, tapet i dywanów do dekoracji wnętrz. 

Od kilku lat Dekoma wspiera i angażuje się w wydarzenia kulturalne współtworząc wystawy i instalacje artystyczne z użyciem tkanin, wprowadzając je nierzadko do przestrzeni publicznej przeistaczając w elementy architektury. To właśnie materiały przekazane przez Dekomę ponownie przeobrażą plac Wolności w centrum festiwalowe, wyznaczając strefy relaksu, dyskusji i kulturalnych doświadczeń. 

Dekoma jest również współtwórcą festiwalowych plecaków i nerek, które będzie można zakupić w punkcie informacyjnym na placu Wolności podczas trwania festiwalu. Tegoroczne gadżety zostały wykonane z Dekoma Underground – tkanej bawełny wykończonej specjalnym lakierem.

Showroom firmy mieści się w Zalasewie koło Swarzędza. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.dekoma.eu oraz w mediach społecznościowych firmy Dekoma.