Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

15 - 24/06/2018

Michał Merczyński 11 paźdzernika był gościem spotkania w Poznańskim Towarzystwie Przyjaciół Nauk pod hasłem „Wielkopolskie miasta i powiaty”.

Księgozbiór biblioteki Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk wzbogacił się o kilkadziesiąt książek wydanych przez Fundację Malta − książki przekazał w minionym tygodniu Michał Merczyński. Wśród publikacji znalazły się archwialne katalogi Malta Festival Poznań oraz książki wydane wspólnie z wydawnictwem Ha!Art poświęcone wybitnym twórcom współczesnych sztuk performatywnych.

Do zbiorów trafiły m.in. książka o Rodrigo Garcíi „García. Resztki świata”, „Czarodziejska góra”, czyli publikacja towarzysząca prapremierze opery Pawła Mykietyna na podstawie książki Thomasa Manna wystawionej podczas festiwalu w 2015 roku czy „Tyle tego Ty” − tomik poezji Krystyny Miłobędzkiej oraz płyta z wierszami poetki i muzyką Wacława Zimpla.

Zachęcamy do lektury!